EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

111383. EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

Mahognybetsat trä. Vit grön klädsel.

Bruksslitage, mindre träskada på krönet, slagmärken, tyget med mindre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!
111383. EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

Antal besök: 979