SVEN LINDEROTH. Olja på duk. Signerad och daterad 1927.

111355. SVEN LINDEROTH. Olja på duk. Signerad och daterad 1927.

64 x 102 cm.

Mindre skada på duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 102 cm.

Mindre skada på duken.

Antal besök: 2 559