OKÄND KONSTNÄR. Motiv från Lofoten, olja på duk, monogramsignerad.

111346. OKÄND KONSTNÄR. Motiv från Lofoten, olja på duk, monogramsignerad.

signatur á tergo H Thorstensen, 64 x 13 cm.

Uppfodrad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppfodrad.

Antal besök: 3 324