BRICKA, lackarbete, Japan, signerad.

111339. BRICKA, lackarbete, Japan, signerad.

60 x 34,5 cm.

Slitage, dekorskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 34,5 cm.

Slitage, dekorskador.

Antal besök: 971