FIGURIN, "Johanna", stengods, Lisa Larson, Gustavsberg.

111334. FIGURIN, "Johanna", stengods, Lisa Larson, Gustavsberg.

14cm hög.
Delvis glaserad. Signerad samt etikettmärkt.

Smärre glasyrsläpp. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

14cm hög.

Smärre glasyrsläpp. Repor.

Antal besök: 692