RAGNAR C. HALLQUISTH. Utsikt mot Riddarholmen, olja på pannå, signerad.och daterad 1935.

11126. RAGNAR C. HALLQUISTH. Utsikt mot Riddarholmen, olja på pannå, signerad.och daterad 1935.

54 x 45 cm.

Repor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 45 cm.

Repor, färgbortfall.

Antal besök: 3 852