Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
RAGNAR C. HALLQUISTH. Utsikt mot Riddarholmen, olja på pannå, signerad.och daterad 1935.
11126. RAGNAR C. HALLQUISTH. Utsikt mot Riddarholmen, olja på pannå, signerad.och daterad 1935.
54 x 45 cm.
Repor, färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
54 x 45 cm.
Repor, färgbortfall.
Auktionshuset Kolonn
3 396