WOLF REUTHER. "Nu au Piano", olja på duk, signerad.

11123. WOLF REUTHER. "Nu au Piano", olja på duk, signerad.

73x50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

73x50 cm.

Antal besök: 21 016