BYRÅ, sk Hauptstil, 1900-tal.

BYRÅ, sk Hauptstil, 1900-tal.
111181. BYRÅ, sk Hauptstil, 1900-tal.

Fanerad i jakaranda, björk m.fl träslag. Tre lådor. Rikt dekorerad med bronser. Stenskiva. Längd 91, bredd 47, höjd 81 cm.

Lätt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 740