SKÅP, Indonesien, 1900-talets fjärde kvartal.

111141. SKÅP, Indonesien, 1900-talets fjärde kvartal.

Rak form. Skåp och fyra lådor. Genombruten skuren dekor med blomster och fåglar, polykroma färger. Längd 65, bredd 42, höjd 98 cm.

Bruksslitage, skivan med mindre sprickbildning och fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 297