GASOLGRILL, Sunshine Legend 4000, inkl gasoltub, 2000-tal.

111092. GASOLGRILL, Sunshine Legend 4000, inkl gasoltub, 2000-tal.

Med stekhäll och grillgaller, längd 158, djup 57, höjd ca 100 cm.
Ett ej original överdrag medföljer.

Bruksslitage, behöver rengöras.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 12 244