STIG BLOMBERG. väggskulptur, sign Herman Bergman gjuteri. Signerad samt numr 6/16.

111071. STIG BLOMBERG. väggskulptur, sign Herman Bergman gjuteri. Signerad samt numr 6/16.

Guldfärgad brons. Flickor med blommor. Höjd 23 cm.

Smärre ytslitage.

Stig Blomberg (1901–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Stig Blomberg (1901–1970)

Antal besök: 1 071