BJÖRN LINDROTH. 2st. Fågelmotiv. Litografier. Signerade och numrerade.

11102. BJÖRN LINDROTH. 2st. Fågelmotiv. Litografier. Signerade och numrerade.

Svärtkull, numrerad 21/250, bildstorlek 41 x 30,5 cm. Måsar i skyn, numrerad 116/310, bildstorlek 38 x 50 cm.

Björn Lindroth (1931–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Björn Lindroth (1931–1999)

Antal besök: 5 277