Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
ERIK OLSSON. Komposition. Färgserigrafi. Signerad och daterad. Oberoende EA.
111006. ERIK OLSSON. Komposition. Färgserigrafi. Signerad och daterad. Oberoende EA.
20x23,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
20x23,5 cm.
Garpenhus Auktioner
775