KORGHYLLA, 1900-talets andra hälft.

1110046. KORGHYLLA, 1900-talets andra hälft.

Höjd 182, bredd 71 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 182, bredd 71 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 921