SOFFA, 1900-tal.

SOFFA, 1900-tal.
1110035. SOFFA, 1900-tal.

Textil i engelsk stil, morris-stil.
Längd ca 200 cm, rygghöjd ca 62 cm.

Bruksslitage. Mindre fläckar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!
1110035. SOFFA, 1900-tal.

Antal besök: 1 772