FÅTÖLJ, sk öronlapps modell, 1900-talets andra hälft.

110881. FÅTÖLJ, sk öronlapps modell, 1900-talets andra hälft.

Ben i betstad bok. Lös plymå. Klädd i rutigt tyg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 719