Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
GREPPAFLASKA samt GLAS, sannolikt Cedersberg, 1800-tal.
110872. GREPPAFLASKA samt GLAS, sannolikt Cedersberg, 1800-tal.
Höjd 9 - 20 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 9 - 20 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
651