ELASTOLIN och LINEOL SA FANBÄRARE, FANBÄRARE med LUFTWAFFEFANA , 7 figurer mera1940-tal, 12 delar.

11086. ELASTOLIN och LINEOL SA FANBÄRARE, FANBÄRARE med LUFTWAFFEFANA , 7 figurer mera1940-tal, 12 delar.

7,5 cm SA-befäl med karta, SA pilot, SS-man marscherande.

Bra skick med lite slitage, pilot ommålad, SA-befäl med färgförbättring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 227