RESEBESTICK, orientaliska, 1900-tal.

110790. RESEBESTICK, orientaliska, 1900-tal.

Kniv samt pinnar.
Längd 29,5 cm.

Bruksslitage.
Kniven med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kniv samt pinnar.
Längd 29,5 cm.

Bruksslitage.
Kniven med skada.

Antal besök: 692