VASER, 2 st, glas, varav en Bengt Orup, 1900-tal.

110766. VASER, 2 st, glas, varav en Bengt Orup, 1900-tal.

Höjd 35 resp 24,5 cm.

Bruksslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 resp 24,5 cm.

Bruksslitage och repor.

Antal besök: 668