CHRISTIAN KRUSE. Nakenmodell, möjligen August Strindberg. Kolteckning. Signerad och daterad Berlin 1909.

110730. CHRISTIAN KRUSE. Nakenmodell, möjligen August Strindberg. Kolteckning. Signerad och daterad Berlin 1909.

Bildyta 63 x 45 cm.

Glas skadat. Blad gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 63 x 45 cm.

Glas skadat. Blad gulnat.

Antal besök: 3 142