KIKARE med VÄSKA, 1800/1900-tal.

110725. KIKARE med VÄSKA, 1800/1900-tal.

Längd 17 cm. Bredd 12,5 cm.

Bruksslitage.
Väska med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17 cm. Bredd 12,5 cm.

Bruksslitage.
Väska med skador.

Antal besök: 951