DAMPÄLS, 1900-tal, möjligen Chinchilla.

110659. DAMPÄLS, 1900-tal, möjligen Chinchilla.

Rygglängd 80cm.

Knappnålsstort hål på ena axeln. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd 80cm.

Antal besök: 637