STEFAN IGELSTRÖM. Färglitografi, signerad och numrerad 54/98.

110631. STEFAN IGELSTRÖM. Färglitografi, signerad och numrerad 54/98.

Dukat bord. 54x69 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dukat bord. 54x69 cm.

Antal besök: 1 093