BIKUPA, gult lergods, Höganäs, 1800-talets mitt.

110531. BIKUPA, gult lergods, Höganäs, 1800-talets mitt.

Höjd 68 cm. Märkt Höganäs 2.

Bruksslitage, en slagskada och tillverknings ojämnheter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 68 cm. Märkt Höganäs 2.

Antal besök: 2 019