BOX, plåt, 1900-tal.

BOX, plåt, 1900-tal.
110523. BOX, plåt, 1900-tal.

Längd 56 bredd 32,5 höjd 29 cm.

Slitage, rostanlupen, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!
110523. BOX, plåt, 1900-tal.

Antal besök: 708