SPEGEL, 1900-tal.

SPEGEL, 1900-tal.
11049. SPEGEL, 1900-tal.

Slipat glas. 159 x 57 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
11049. SPEGEL, 1900-tal.

Slipat glas. 159 x 57 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 902