MUSKEDUNDER, Flintlås, England, 1700/1800-tal. Låset märket Tower.

110489. MUSKEDUNDER, Flintlås, England, 1700/1800-tal. Låset märket Tower.

Längd 101 cm. Stock i valnöt, laddstake i metall medföljer.

Bruksslitage, repor, rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 003