CHRISTER HÄGG. Fregatten Camilla. Akvarell. Signerad C Hägg ocg daterad -92.

110478. CHRISTER HÄGG. Fregatten Camilla. Akvarell. Signerad C Hägg ocg daterad -92.

32x44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32x44 cm.

Antal besök: 4 444