GOLVLAMPA, 1960-tal.

GOLVLAMPA, 1960-tal.
110473. GOLVLAMPA, 1960-tal.

Fot av orangefärgat glas. Stomme av mässing med detaljer i glas och jakaranda. Höjd 130 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
110473. GOLVLAMPA, 1960-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 080