CHIFFONJÉ, 1800-tal första del.

110471. CHIFFONJÉ, 1800-tal första del.

Furu. Tre lådor. Nedfällbar skrivklaff med bakomliggande lådor och skåp. Längd 83, bredd 44, höjd 112 cm. spetsformade ben.

Slitage, smärre skador, lås saknas i två lådor, kompletteringar.
beslag utbytta.

Gör en kostnadsfri värdering!

beslag utbytta.

Antal besök: 912