CD SKÅP, 1900/2000-tal.

CD SKÅP, 1900/2000-tal.
110469. CD SKÅP, 1900/2000-tal.

Rak form. Marmorerings målad dekor. Höjd 112 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 268