SPEGEL med konsolbord, 1800-talets andra hälft.

11045. SPEGEL med konsolbord, 1800-talets andra hälft.

Spegel, slipat glas, krön med dekor av urna, 178 x 71 cm. Konsolbord med vit stenskiva, längd 72, bredd 36, aktuell höjd ca 42 cm.

Spegel med skador och lagningar. Konsolbord med kortade ben, ben finns, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 056