11045. SPEGEL med konsolbord, 1800-talets andra hälft.
Spegel, slipat glas, krön med dekor av urna, 178 x 71 cm. Konsolbord med vit stenskiva, längd 72, bredd 36, aktuell höjd ca 42 cm.
Spegel med skador och lagningar. Konsolbord med kortade ben, ben finns, skador och lagningar.