ERIK OLSON. Litografi.

ERIK OLSON. Litografi.
1104286. ERIK OLSON. Litografi.

"Efter oss syndafloden". Signerad samt numrerad 56/175 ex.
Daterad 1970. 37x48 cm.

Mindre ytslitage. Numrering något dold av passepartout.

Erik Olson (1901–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad 1970. 37x48 cm.

Erik Olson (1901–1986)

Antal besök: 339