PARTI DIVERSE; Pipor, Vas, Thékanna, Flaska mm, 18/1900-tal.

11037. PARTI DIVERSE; Pipor, Vas, Thékanna, Flaska mm, 18/1900-tal.

Vasen märkt Eskilstuna. Kannans totala höjd 21 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 840