TEDOSA, porslin, Kina, 1700-tal.

110330. TEDOSA, porslin, Kina, 1700-tal.

Tedosa, med tobacco leaf dekor, porslin, Kina.
Höjd. 22,5 cm, 14 x 7,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd. 22,5 cm, 14 x 7,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 863