KANDELABRAR, ett par. nysilver. nyrokoko, trol 1900-tal.

11030. KANDELABRAR, ett par. nysilver. nyrokoko, trol 1900-tal.

För tre ljus. Avtagbara armar för ljusstake. Höjd 55 cm.

Lagningar. nött försilvring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar. nött försilvring.

Antal besök: 1 166