TOALETTBORD, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1940/50-tal.

110298. TOALETTBORD, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1940/50-tal.

Valnöt. Närmast njurformat. Två mindre lådor. En större låda inredd med fack. Vinklingsbar spegel. Etikettmärkt. Längd 124, bredd 50, höjd 130 cm.

Bruksslitage, lackskador och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 090