110231. LJUSSTAKAR, 2 st, nysilver, Scandia Silver, 1900-talets senare del.
Ljusstakar med ljushållare och fot i nysilver. Skaft i polerad melerad sten. Modellnummer 3385-350. Originalkartonger medföljer.
Höjd 17-20,5 cm.
En ljushållare med smärre kantbuckla. Originalkartonger med slitage.