LJUSSTAKAR, 2 st, nysilver, Scandia Silver, 1900-talets senare del.

110231. LJUSSTAKAR, 2 st, nysilver, Scandia Silver, 1900-talets senare del.

Ljusstakar med ljushållare och fot i nysilver. Skaft i polerad melerad sten. Modellnummer 3385-350. Originalkartonger medföljer.
Höjd 17-20,5 cm.

En ljushållare med smärre kantbuckla. Originalkartonger med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17-20,5 cm.

Antal besök: 3 537