BIRGER LJUNGQUIST. Akvarell, signerad och daterad 1959.

110186. BIRGER LJUNGQUIST. Akvarell, signerad och daterad 1959.

Tre flickor. 26 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre flickor. 26 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 832