STOLAR, ett par, samt PELARBORD, nyrokoko, sent 1800-tal.

110180. STOLAR, ett par, samt PELARBORD, nyrokoko, sent 1800-tal.

Stolar, ett par, grön klädsel.
Pelarbord, björk. Längd 59, höjd 75 cm.

Bruksslitage, stolarna med träskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 496