STOL, "Shell Chair", Ib Kofod Larsen, Danmark, 1960-tal.

110171. STOL, "Shell Chair", Ib Kofod Larsen, Danmark, 1960-tal.

Röd ullklädsel.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd ullklädsel.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 11 762