Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOL, "Shell Chair", Ib Kofod Larsen, Danmark, 1960-tal.
110170. STOL, "Shell Chair", Ib Kofod Larsen, Danmark, 1960-tal.
Utvalt av våra föremålsexperter
Gul ullklädsel.
Smärre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Gul ullklädsel.
Smärre bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
2 410