DRAGSPEL, Bjarne Special, Hohner, 1900-tal.

110132. DRAGSPEL, Bjarne Special, Hohner, 1900-tal.

Längd 32.

Bruksslitage, mindre färgbortfall, möjligen skador på de tre mitt tangenterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 32.

Antal besök: 4 957