VAS, glas, Open Minds, Ulrika Hydman-Vallien, Kosta Boda Artist Collection.

110107. VAS, glas, Open Minds, Ulrika Hydman-Vallien, Kosta Boda Artist Collection.

Vit och ljusgrön melerad glasmassa med dekor av målat kvinnoansikte. Etikettmärkt samt signerad och numrerad.
Höjd 19,5 cm.

Smärre undersidiga repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19,5 cm.

Smärre undersidiga repor.

Antal besök: 1 671