GLÖGGSERVIS MED BRICKA, 9 delar, gulmetall, 1900-talets senare hälft.

110086. GLÖGGSERVIS MED BRICKA, 9 delar, gulmetall, 1900-talets senare hälft.

Koppar i klarglas. Genombruten hållare i gulmetall. Uppsvängd hänkel. Bricka med ornerad spegel och genombruten uppvikt bräm.
Koppar
Höjd 6 cm.
Brick
Diameter 23,5 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Koppar
Höjd 6 cm.
Brick
Diameter 23,5 cm.

Repor.

Antal besök: 881