YTTERFODER, keramik, jugendstil.

1100852. YTTERFODER, keramik, jugendstil.

Höjd ca 17 cm, diameter ca 22 cm.

Bruksslitage. Nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 611