FIGURINER, 4 st. Royal Dux, Arabia samt Goebel. 1900-tal.

11001. FIGURINER, 4 st. Royal Dux, Arabia samt Goebel. 1900-tal.

Isbjörn Royal Dux. Isbjörn samt fågel, Arabia. Spargris, Goebel. Höjd 10 - 19 cm.

Spargris utan lock/lås, slitage, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 917