BARSTOLAR, 1 par. Johanson Design Markaryd. 1970-tal.

10997. BARSTOLAR, 1 par. Johanson Design Markaryd. 1970-tal.

Olivgrön klädsel. Guldfärgad metallstomme. Snurrbara.

Slitage på metallstomme. Mindre bruksslitage på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 254